Wybrzeże Gdyńskie 27
Wybrzeże Gdyńskie 27
Wybrzeże Gdyńskie 27

Wybrzeże Gdyńskie 27

Kompleks biurowo - usługowy mieści się przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 27. W wyniku modernizacji obiektów z lat 70-tych powstały dwa nowoczesne budynki biurowo - usługowe, w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.  

Budynki zostały tak zaprojektowane, aby wkomponowały się w otoczenie Parku Kępa Potocka.

BUDYNEK A
Budynek składa się z 2-kondygnacyjnej części nadziemnej - parteru i poddasza użytkowego. W budynku znajdują się pomieszczenia biurowe oraz pomieszczenia pomocnicze - sanitariaty, pomieszczenie socjalne i porządkowe. Komunikację wewnętrzną stanowią dwie klatki schodowe. Każda z klatek wyposażona jest w podnośnik elektryczny dla osób niepełnosprawnych.

BUDYNEK B
Budynek składa się z 2-kondygnacyjnej części nadziemnej - parteru i poddasza użytkowego. Zawierają one pomieszczenia biurowe oraz pomieszczenia pomocnicze - sanitariaty, pomieszczenie socjalne i porządkowe. Komunikację wewnętrzną stanowią dwie klatki schodowe. Jedna z klatek wyposażona jest w podnośnik elektryczny dla osób niepełnosprawnych.

Łączna powierzchnia: 1911,42 m2

Oddanie inwestycji: 2016 

Lokalizacja
Masz pytania? Napisz do nas!
Wyślij zapytanie
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies