Aktualności

Uroczyste zakończenie 10. edycji konkursu "ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ BEZPIECZNIE"

We wtorek 9 kwietnia w Sali Ratuszowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się Gala 10. edycji konkursu „Ze Strażą Miejską Bezpiecznie”.
Podczas uroczystości wyróżniono tych, którzy zajęli miejsca na podium. Nagrodzeni zostali także wszyscy uczestnicy rywalizacji, bo zwycięzcami są Ci, którzy podjęli wyzwanie udziału w tym ważnym i niełatwym konkursie.

Do tegorocznego konkursu przystąpiło 96 uczniów z 48 szkół podstawowych z 16 dzielnic Warszawy. Piątoklasiści mieli za zadanie wykazać się między innymi umiejętnością wzywania służb ratunkowych, udzielania pomocy przedmedycznej i znajomością przepisów ruchu drogowego.

Zwycięzcami tegorocznej, 10. jubileuszowej edycji konkursu „Ze Strażą Miejską bezpiecznie” zostali:
- miejsce pierwsze: uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 225 na Woli,
- miejsce drugie: uczniowie Szkoły Podstawowej nr 395 Praga-Północ,
- miejsce trzecie: uczniowie Szkoły Podstawowej nr 138 na Wawrze.

10. edycję konkursu „Ze Strażą Miejską Bezpiecznie” organizowała Straż Miejska m.st Warszawy we współpracy z Biurem Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Konkurs został objęty honorowym patronatem Prezydenta m.st. Warszawy.
MPRI ufundowało nagrody dla laureatów konkursu i ich opiekunów.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy 👏👏👏

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies