Dbamy o dziedzictwo Warszawy

Dbamy o Warszawę nie tylko w nowoczesnym, współczesnym wydaniu. Troszczymy się także o historyczne oblicze architektury ważnej dla Warszawy i jej mieszkańców.

Odbudowujemy i odnawiamy miejsca, które współtworzą syntetyczną tkankę miasta mieszczącą w sobie zarówno modernizm, nowoczesność jak i wiekowy styl obiektów muśniętych patyną historii. Z tego względu odbudowaliśmy Podkówkę na Mokotowie pochodzącą z lat 20-tych ubiegłego wieku oraz przywróciliśmy mieszkańcom stolicy Palmiarnię na Mokotowie oryginalnie zbudowaną w 1929 roku.

Warszawskie korzenie naszej firmy z tradycjami sprawiają, iż od dziesięcioleci dbamy o przyszłość naszego miasta. Budujemy nowe obiekty, przywracamy do życia budynki historyczne i z optymizmem planujemy nowe inwestycje – dla Warszawy.

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies