O nas

Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji sp. z o.o. jest warszawską spółką miejską. Od 1997 roku zajmujemy się budową obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów komercyjnych, w tym biurowych i usługowych. Firma w swoim portfolio posiada inwestycje mieszkaniowe m.in. Przy Oranżerii, Elekcyjna 19, ale również i nietypowe inwestycje modernizacyjne takie jak Palmiarnia na Mokotowie.

MPRI jest spółką realizującą kluczowe inwestycje miejskie na terenie Warszawy. Wśród najbardziej rozpoznawalnych zrealizowanych przez nas inwestycji miejskich jest Ratusz Wilanów, który jest jednym z najnowocześniejszych obiektów administracji publicznej. Obecnie realizujemy projekt rozbudowy i modernizacji Szpitala Bielańskiego w Warszawie, który po zakończeniu prac stanie się jedną z najbardziej nowoczesnych placówek medycznych.

Spółka prowadzi działalność budowlaną od ponad dwudziestu lat. W tym czasie zostaliśmy wielokrotnie wyróżnieni prestiżowymi nagrodami. Nasze inwestycje zostały docenione przez środowiska branżowe m.in. przez SARP, magazyn „Polish Construction Investment Journal” i otrzymały nagrodę „Srebrne Wiertło” .

Zajmujemy się także wynajmem, obsługą administracyjną i techniczną własnych nieruchomości komercyjnych: powierzchni biurowych, powierzchni usługowych, magazynów i hal produkcyjnych, placów i terenów w Warszawie.

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies