Inwestycje w realizacji
Szpital Bielański

Obecnie realizujemy projekt rozbudowy i modernizacji Szpitala Bielańskiego im. ks. Jerzego Popiełuszki. Inwestycja ta zostanie w całości sfinansowana z budżetu Miasta Stołecznego Warszawy. Jest to pierwszy miejski projekt realizowany w nowoczesnej technologii cyfrowego modelu BIM. Po zakończeniu prac szpital stanie się jedną z najnowocześniejszych placówek medycznych.

Zobacz więcej
Inwestycje zrealizowane
Ratusz Wilanów

Ratusz Wilanów to jeden z najnowocześniejszych budynków użyteczności publicznej. Składa się z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków. Obiekt został zbudowany przez MPRI w zaledwie 14 miesięcy.

Zobacz więcej
Inwestycje zrealizowane
Palmiarnia na Mokotowie

Mokotowska Palmiarnia to wyjątkowy obiekt na mapie Warszawy. Znajdują się w niej ponad stuletnie okazy egzotycznej roślinności. Kompleks szklarniowy powstał w przedwojennej Warszawie. Zaprojektowany przez Leona Danielewicza. W ostatnich latach Palmiarnia przeszła gruntowną modernizację przeprowadzoną przez MPRI.

Zobacz więcej
Inwestycje zrealizowane
Wybrzeże Gdyńskie 27

Inwestycja biurowo - usługowa na Bielanach przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 27 zrealizowana przez MPRI w 2015 roku. Kompleks stanowią dwa budynki w otoczeniu Parku Kępa Potocka. Obecnie w obiekcie swoją siedzibę ma MPRI.

Zobacz więcej
Inwestycje zrealizowane
Przy Oranżerii etap I

Inwestycja położona na warszawskim Mokotowie została zrealizowana przez MPRI. Kompleks oddany do użytku w 2004 roku mieści 131 mieszkań z widokiem na Park Pole Mokotowskie.

Zobacz więcej
Inwestycje zrealizowane
Przy Oranżerii II

Inwestycja zrealizowana przez MPRI. Oddana do użytku w 2006 roku. Kompleks mieszkalny składający się ze 151 mieszkań oraz 6 lokali usługowych. Usytuowany jest w pobliżu Parku Pole Mokotowskie z widokiem na Palmiarnię.

Zobacz więcej
Inwestycje zrealizowane
Apartamenty Elekcyjna

Apartamenty Elekcyjna położone są na warszawskiej Woli. W ramach inwestycji powstały 92 lokale mieszkalne oraz 3 lokale usługowe. Inwestycja zrealizowana przez MPRI została nagrodzona za jakość wykonania, otrzymując nagrodę "Srebrne Wiertło".

Zobacz więcej
Inwestycje zrealizowane
Podkówka

Podkówka obiekt zrestaurowany położony na warszawskim Mokotowie.

Zobacz więcej

Inwestor

Od 1997 roku zajmujemy się budową obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów komercyjnych. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz współpracy z uznanymi pracowniami architektonicznymi, nasze inwestycje wielokrotnie wyróżniane były prestiżowymi nagrodami.

Tworzymy nową jakość życia w mieście, bo wierzymy w ideę zielonego miasta i smart city. Projektujemy nasze inwestycje przywiązując dużą wagę do otaczającej je zieleni. Wykorzystujemy również innowacyjne rozwiązania, dlatego rozbudowa Szpitala Bielańskiego powstaje w nowoczesnej technologii BIM.

Pamiętamy również o historii naszego miasta, dlatego staramy się przywrócić na mapę Warszawy obiekty z długą i ciekawą historią. To właśnie dzięki MPRI odrestaurowana została mokotowska Palmiarnia oraz budynek Zakładu Hodowli Roślin, pochodzące z 1929 roku. 

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies