Zamówienia publiczne

Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji sp. z o.o., zgodnie z art. 3 ust. 1 pkt 3 ustawy PZP, określone jest jako „inna osoba prawna” utworzona w szczególnym celu zaspokajania potrzeb o charakterze powszechnym niemających charakteru przemysłowego ani handlowego.

Realizujemy postępowania o udzielenie zamówienia za pomocą platformy zakupowej eZamawiający, która jest elektronicznym narzędziem wsparcia dla prowadzenia procesu zakupowego. Za jej pośrednictwem ogłaszamy i prowadzimy postępowania przetargowe.
Dostęp do platformy MPRI znajduje się pod linkiem: https://mpri.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet.


Zamawiający publikuje PLAN ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH NA 2024 ROK, których wartość jest równa lub przekracza wartość 130 tys. zł, dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Realizacji Inwestycji sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z PLANEM ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH NA 2024 ROK

data publikacji Planu Zamówień Publicznych: 2024-01-31
aktualizacja Planu Zamówień Publicznych: 2024-03-15

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies