Aktualności

Zapraszamy na Dni Białołęki 2021

Zarząd Spółki MPRI wraz z Burmistrzem Dzielnicy Białołęka serdecznie zapraszają na wspólne świętowanie i znakomitą zabawę podczas "Dni Białołęki 2021"

29 sierpnia odbyły się sportowe Dni Białołęki z gwiazdami muzyki, podczas których przygotowano atrakcje dla dzieci i młodzieży, a wieczorem koncerty Libera i Sylwii Grzeszczak.

Ten weekend wypełniony będzie atrakcjami artystycznymi i kulturalnymi: koncertami gwiazd polskiej estrady, występem kabaretu, spektaklem teatralnym dla dzieci!

W sobotę 4 września w Parku Henrykowskim odbędzie się piknik sąsiedzki „Kulturalno – Artystyczna Białołęka Pożyteczna”.
Od godziny 12.00 białołęckie organizacje pozarządowe będą prezentować swoje działania.
O godz. 17.00 koncert Grzegorza Wilka.

W niedzielę 5 września zapraszamy do Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Głębockiej 66 na występ Kabaretu Paranienormalni, a o godz. 20.00 do Parku Picassa na koncert „Albo inaczej”, czyli spotkanie kilku pokoleń artystów.
Wystąpią: Krystyna Prońko, Mrozu, Ten Typ Mes, Natalia Nykiel, Emil Blef, Paulina Przybysz, Piotr Zioła, Eldo, Rosalie, Te-Tris.

Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji jest Partnerem "Dni Białołęki".

Szczegółowy program na plakatach w galerii zdjęć oraz na stronie:
zobacz >>> Dni Białołęki 2021

fotorelacja z imprezy na naszym FB >>> https://www.facebook.com/MiejskiePrzedsiebiorstwoRealizacjiInwestycji/

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies